Charita na Trnavskom rínku

V sobotu 16. apríla 2016 mala Trnavská arcidiecézna charita počas Trnavského rínku prezentačný stánok naplnený dobrom. Dobrovoľníkmi, dobrou náladou a dobrými výrobkami.

Počas Trnavského rínku, sme sa aktívne zúčastnili diskusie o dobrovoľníctve v Trnave.

V diskusii zazneli informácie o tom, čo je to dobrovoľníctvo, čo dobrovoľníctvo môže priniesť – vo všetkých oblastiach a smeroch aktivít a samozrejme aj samotným dobrovoľníkom.

Poslucháči sa dozvedeli kde je možné získať informácie o dobrovoľníctve, aké aktuálne ponuky v Trnavskej arcidiecéznej charite sa dajú využiť a tiež o tom, ako je možné sa do takýchto aktivít priamo zapojiť.

Charita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínkuCharita na Trnavskom rínku

Ďakujeme všetkým návštevníkom, ktorí sa zastavili a tiež tým čo kúpou výrobkov z dielne sv. Heleny podporili aktivity ľudí, ktorým Trnavská arcidiecézna charita pomáha.